EGS İş Makinaları

Kurumsal

EGS İş Makinaları, onlarca çeşitten oluşan geniş ürün yelpazesi ile en çok tercih edilen markaların, en çok aranan tüm yedek parçalarına hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Kepçe, ekskavatör, dozer, loder, greyder gibi  her model iş makinesi ve yeraltı yerüstü hidrolik delici makinaları için doğru parçalar EGS İş Makinaları’nda sizleri bekliyor.

Doğru stoklama tekniklerimiz sayesinde, bugün geniş depomuza giren ve çıkan her parçayı kontrol edebilmekte, müşterilerimize en hızlı şekilde dönüş yapabilmekteyiz. Yıllardır edindiğimiz tecrübelerle yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanan ekibimiz ekipman ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayabilmenizi sağlamaktadır. Hangi bölgede, hangi şehirde olursanız olun istediğiniz parçalar en hızlı şekilde ekibimiz tarafından adresinize ulaştırılır.

EGS İş Makinaları, iş makinaları yedek parça servisi olarak  CAT, KOMATSU, HITACHI, VOLVO, ve ATLAS COPCO, SANDVIK, FURUKAWA markalarının her parçasını depomuzda bulundurmaktayız. Ayrıca özel parça gereksinimleriniz için de kendi imalatımız olan parçalarımız ekonomik fiyatlarla satıştadır.

                                                                   Ürün görselleri ve parça numaraları referans amaçlı kullanılmıştır.